ПРОФЕСІЙНА КОСМЕТОЛОГІЯ:
ІННОВАЦІЇ ANTI-AGE ДОГЛЯДУ ЗА ЗРІЛОЮ ШКІРОЮ
Елітний догляд з продукцією від PHYRIS ефективний вплив та пролонгований результат
Дата проведення
27 липня
Тривалість
9:30 - 16:00
Адреса
вул. Городоцька, 15, готель "Асторія", м. Львів
Про семінар
На семінарі ви дізнаєтесь, що означає – "зріла шкіра" з точки зору професійної косметології, її відповідність фізіологічному віку пацієнта. Також ми розкажемо правила догляду за шкірою первинного «зрілого» клієнта.

Ви познайомитеся з методами та принципами антивікового догляду в кабінеті косметолога та в домашніх умовах. Ви будете знати які засоби PHYRIS буде доречним призначити при догляді за шкірою у постін'єкційний період.

Дізнаєтесь, як потенціювати дію ін'єкцій та пролонгувати їх результативність за допомогою косметичних засобів PHYRIS – ліній «Глибини океану», «Друге дихання» та «Time Release». Ви також зможете ознайомитися з протоколами процедур з використанням засобів цих ліній під час практичної демонстрації.

Наші технологи запрошують вас прийняти участь у дискусії та тему «Старіння шкіри». Ми разом зможемо обговорити види старіння шкіри та методи регуляції біологічних ритмів старіння.
Найактивніші учасники дискусії отримають подарунки!
Семінар проведе Юлія Крамар
Юлія Крамар - технолог бренду PHYRIS.
Лікар-косметолог, дерматолог, імунолог. Викладач курсів з естетичної косметології. Практикуючий косметолог з досвідом роботи більше 13 років.
Чому необхідно відвідати семінар?
Ви дізнаєтеся про нові тенденції та розробки в напрямку елітного anti-age догляду, завдяки чому зможете розширити спектр своїх послуг на коло клієнтів.
Навчитеся підвищувати ефективність протокольних процедур в кабінеті косметолога і слушно рекомендувати домашній догляд клієнтам, які відвідують виключно ін'єкційні процедури. А також дізнаєтеся як пролонгувати ефективність косметологічних процедур, наприклад, БТА, біоревіталізація та контурна пластика.
Ознайомитеся з лініями «Глибини океану», «Друге дихання» та «Time Release»; з їх активними інгредієнтами та впливом на зрілу шкіру, а також з протоколами процедур цих ліній.
Ознайомитеся з протоколами процедур з догляду за шкірою чоловіків
Ознайомитеся з ексклюзивною технікою масажу від PHYRIS «Магічний потік» - технікою глибокої релаксації і роботи з мімічною мускулатурою обличчя.
Програма семінару
9:30 – 10:00
9:30 – 10:00
Реєстрація та ранкова кава
10:00 – 12:00
10:00 – 12:00
Теоретична частина
12:00 - 12:30
12:00 - 12:30
Ланч
12:30 – 14:00
12:30 – 14:00
Практична демонстрація
14:00 - 14:30
14:00 - 14:30
Кавова перерва
14:30 - 16:00
14:30 - 16:00
Продовження практичної демонстрації
PHYRIS – Унікальне Натхнення
PHYRIS – професійний косметологічний бренд преміум-класу, який ексклюзивно представлений у клініках, SPA-центрах і салонах краси. Вся продукція PHYRIS виготовляється згідно цілковитій відповідності правилам фармацевтичних засобів GMP та ISO 14001.
PHYRIS приділяє особливу увагу антивіковому догляду і саме тому були створені неперевершені лінії «Друге дихання» та «Глибини океану».

PHYRIS – це абсолютно новий підхід у догляді за вашою шкірою.
Жінка може виглядати неперевершено у будь-якому віці.

Разом із PHYRIS – це легко!
Відгуки відвідувачів семінарів
"Я далеко не новачок на ринку косметологічних послуг. Проте завжди з нетерпінням чекаю на новий семінар від бренду PHYRIS. Технологи завжди надають дуже цікаву і корисну інформацію. Вона стає в нагоді для кожного, хто хоче рости професійно та особисто"
Олена
Керівник салону, 38 років
"Мене дуже вразила інформаційна насиченість семінару. Тепер буде чим потішити і здивувати клієнтів. Якість продуктів неперевершена!"
Ірина
Косметолог, 34 роки
"Дуже сподобалася структура семінару. Цікава і влучна подача теоретичної частини. Майстер-класи – це завжди найвищий пілотаж майстерності, завжди нові практичні навики. Дякую!"
Алла Едуардівна
Косметолог, 43 роки
"Я у захваті від ліній антивікового догляду! Чудові результати! Дійсно, жінки навіть у літньому віці можуть мати неперевершений вигляд!"
Наталя
Б'юті-експерт, 47 років
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ
вул. Городоцька, 15, готель "Асторія", м. Львів
Реєстрація на семінар
Якщо у Вас з'явились запитання - зателефонуйте нам!
+38 (044) 392 19 67
Ексклюзивний дистриб'ютор в Україні - ТОВ "Шарм Дистрибьюшнз Україна"
Made on
Tilda